O Nas

Od 2002 roku mierzymy każde zadanie trzema parametrami, Zakresem, Budżetem, Czasem.

Data założenia 20 02 2002.

Dokładamy wszelkich starań i dbamy, aby Projekt  został zrealizowany zgodnie z założonym Zakresem, w przewidzianym Czasie i wyznaczonym Budżecie.

Misją firmy jest uzyskanie pozycji lidera w dostarczaniu kompleksowych usług doradczych w dziedzinie zastosowań technologii informatycznych, tak by zapewnić Klientom bezpieczeństwo realizacji celów strategicznych.

Celem GDF IT Consulting Sp. z o.o. jest wspieranie Klienta profesjonalnymi usługami i doradztwem tak, by ryzyko niepowodzenia przedsięwzięcia informatycznego ograniczyć do minimum. Bazując na specjalistycznej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu konsultantów wielu dziedzin, firma pomaga optymalnie zarządzać systemem informacji, planować rozwój infrastruktury informatycznej, modelować procesy biznesowe. Firma oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę, dbając, by Klient otrzymał produkt najwyższej jakości.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów i własne.
Jako nieliczni wdrożyliśmy Business Continuity Plan i Disaster Recovery Plan.

Dowiedz się więcej

Nazwy firm, produktów oraz znaki towarowe należą do ich pełnoprawnych właścicieli, zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Serwis WWW nie jest wykorzystywany do gromadzenia i przetwarzania danych osobowych. Informacje zawierające aplikację o pracę, zgłaszane są z wykorzystaniem adresu email dobrowolnie, są przechowywane poza Serwisem WWW. Serwis WWW przechowuje adresy IP z których następowało żądanie. Adresy IP nie są wiązane z żadnymi danymi osobowymi.

All rights reserved GDF IT Consulting Sp. z o.o. created & designed by trendmark